Sezona 2013/14

Konečné výsledky SMOB 2013/14 - v této sezoně jsme startovali pod názvem Sokol Vítkovice

11.SUS Krnov1

Titul Mistra ČR patří oddílu boxu TJ Sokol Vítkovice!

Titul Mistra republiky získal na únorovém Mistrovství České republiky školní mládeže 2014 ve váze do 40 kg náš Kevin, který vrcholným turnajem prošel zcela suverénně a zlatou medaili si odvezl poté, co před limitem porazil pražského borce. Další, tentokrát stříbrnou medaili si odvezl Roman (36 kg). Po takticky a technicky výborně zvládnutém semifinálovém utkání se bohužel zranil, a zápasu o zlato se tak nemohl zúčastnit. Přesto dosáhl výborného výsledku a to jako mladý a nadějný desetiletý boxer! Sadu cenných kovů zkompletoval loňský finalista Karel v kategorii kadetů do 80 kg. Získal už svou druhou, tentokrát bronzovou medaili! Úspěchu si velmi vážíme, považujeme jej za výsledek kvalitní práce s mládeží. Zveme všechny kluky a holky na náš trénink! Více informací se dozvíte na 774 321 011 a ostrava@skolaboxu.cz