Hledáme talenty!

ŠKOLA BOXU KONDIČNÍ Kondiční box pro mládež i dospělé ženy a muže je jeden z nejlepších sportů k upevnění zdraví a sebevědomí, posiluje celé tělo a tvaruje postavu. Odbourává stres a navozuje psychickou pohodu. Na našich lekcích vycházíme ze základů techniky a taktiky boxu, naučíme se správně zahřát a rozcvičit celé tělo, speciálním cvičením zlepšíme svou koordinaci, rychlost, sílu i vytrvalost, užijeme si spoustu zábavy během různých doplňkových cvičení, a na závěr se uvolníme a protáhneme, abychom z tréninku odcházeli s dobrým pocitem, fyzicky unavení, zato duševně odpočatí a nabití energií. Kurz je nezbytný pro všechny z vás, kteří chcete boxovat závodně, a je ideální také pro rodiče dětí navštěvující kroužky ŠKOLA BOXU PŘÍPRAVKA a ŠKOLA BOXU ZAČÁTEČNÍCI, protože zde získáte návod, jak si s dětma udělat společný domácí kvalitní trénink, a tím kromě zlepšení svých dovedností získáte i nový společný koníček, který vás s vašimi drahými potomky ještě více sblíží. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. K dispozici máme kompletní sadu pomůcek, jako např. boxovací pytle, hrušky, punchball, švihadla, žebřiny, míče, tenisáky, expandery, frekvenční žebřík, žíněnky, aj. Získané dovednosti a znalosti využijete v ringu i v jakémkoliv kondičním cvičení pro zdraví.

Chceš se naučit boxovat a najít si nové kamarády? Přijď na náš trénink!


ŠKOLA BOXU PŘÍPRAVKA


Kroužek pro kluky i holky od 6-10 let představuje první etapu seznamování se sportem. Jeho cílem je vytvořit nejen všeobecné základy pro pozdější trénink, ale také vztah dětí ke sportu jako k celoživotní aktivitě.


Trénink je sestaven z pestrých cvičení nízké intenzity, prováděných herní a soutěživou formou, vedoucí k všestrannému rozvoji koordinace, rychlosti, pružnosti a mrštnosti mladých sportovců. Snažíme se přitom zvládnout co největší množství pohybových dovedností a také základy techniky boxu. Mladí sportovci si pravidelným tréninkem zlepší i koncentraci a sebekázeň, osvojí si morální normy, kolektivní cítění, a posílí svou vůli.


Nedílnou součástí tréninku jsou různá kompenzační cvičení, strečink či posilování svalů hlubokého stabilizačního systému, tzv. Core Training, který je základem pro správné držení těla každého člověka a důležitou prevencí před poškozením pohybového aparátu dětí.


K dispozici máme kompletní sadu pomůcek, boxovací pytle, hrušky, punchball, švihadla, žebřiny, míče, tenisáky, expandery, frekvenční žebřík, žíněnky, trampolínu aj.


Získané dovednosti a znalosti mohou účastníci využít v navazujícím kurzu ŠKOLA BOXU ZAČÁTEČNÍCI, nebo v jakémkoliv jiném sportu.


ŠKOLA BOXU ZAČÁTEČNÍCI  


Kroužek pro mladé od 11 let navazuje na kurz ŠKOLA BOXU PŘÍPRAVKA a představuje etapu základního tréninku boxu. Cílem je upevnění zájmu o sport a vypěstování trvalého vtahu k systematickému tréninku, který se už pro sportovce stává určitou povinností.


Dále zde rozvíjíme cvičení z předchozí etapy zaměřené na rychlost a koordinaci, ale i cvičení většího objemu na zvětšení síly a vytrvalosti. Větší důraz klademe na techniku a taktiku boxu. Nedílnou součástí je sparing, kde si mladí sportovci vytvářejí základní návyky pro vedení sportovního boje a učí se nejen vyhrávat, ale i prohrávat. 


Stále se zaměřujeme i na upevnění návyku správného držení těla. Provádíme různá kompenzační cvičení, strečink či posilování svalů hlubokého stabilizačního systému, tzv. Core Training, který je základem pro prevenci před poškozením pohybového aparátu každého sportovce.


K dispozici máme kompletní sadu pomůcek, jako např. boxovací pytle, hrušky, punchball, švihadla, žebřiny, míče, tenisáky, expandery, frekvenční žebřík, žíněnky, aj.


Získané dovednosti a znalosti mohou absolventi využít v závodní činnosti, nebo v jakémkoliv kondičním cvičení pro zdraví.Naučíš se boxovat a získáš dobrou fyzickou kondici!

Nebudeš šikanován! Budeš se umět bránit!


Přijď na trénink


PŘÍPRAVKA - středa 17:00-18:00 

ZAČÁTEČNÍCI - středa 18:00-19:00

Středisko volného času Ostrava-Zábřeh, pobočka Dubina. J. Matuška 26a


S sebou triko, tepláky, boty se světlou podrážkou a ručník.

 

Více informací na 607 504 306 a ostrava@skolaboxu.cz 


UČÍME CHYTRÝ BOX. PROTO VÍTĚZÍME!